/ 15
Dom Mobilny T3 NICOLE
(0)
Odn.: CONT-00427
€16,500
€17,000
-3%
Casa móvel NICOLE T3 não mobilado Wymiary: (C) 1100 cm x (L) 370 cm Powierzchnia: 40,7 m² 3 pokoje / 6 łóżek Na zewnątrz: Malowana stal i pokrycie z tworzywa sztucznego Caixilharia de Plastico para ja...
Dostępna szybka dostawa
Struktura
Pełna stal kortenowska
Izolacja
Wełna skalna i bariera parowa
Casa móvel NICOLE T3 não mobilado Wymiary: (C) 1100 cm x (L) 370 cm Powierzchnia: 40,7 m² 3 pokoje / 6 łóżek Na zewnątrz: Malowana stal i pokrycie z tworzywa sztucznego Caixilharia de Plastico para janelas e portas Janelas com vidros duplosCalhas de Plastico de luxe com tubos de quedaLuz na zewnątrz Interio
Długość zewnętrzna
6.058 m
Wysokość wewnętrzna
2.393 m
Brak opinii. Bądź pierwszy!
Napisz opinię
Zaloguj się, aby zostawić opinię.
Zaloguj sięPodobne rozwiązania
Promocja
Kontenery gastronomiczne / barowe
Arnpro 420 S – Biuro / Moduł Sprzedaży dla 2-4 Osób
€11,000
€9,250
W magazynie